Salija Dānijā gūst pirmos vārtus, Brantam un Džeriņam piespēle

Dānijas hokeja līgā (Metal Ligaen) šovakar tika aizvadītas divas spēles, un abās laukumā devās arī latviešu hokejisti.

Odenses “Bulldogs”, kuru pārstāv Gunārs Skvorcovs un Harijs Brants, savā laukumā uzņēma divu citu latviešu Andra Džeriņa un Oskara Cibuļska pārstāvēto Hērningas “Blue Fox”. Uzvaru ar rezultāu 6:3 izcīnīja Hērningas klubs.

Aizvadītajā mačā Brants zaudētāju rindās atzīmējās statistikā ar rezultatīvu piespēli, savukārt Skvorcovs punktus nenopelnīja. Brants otrajā periodā asistēja otro vārtu guvumā. Abi latviešu hokejisti spēlēja otrajā virknējumā.

Savukārt Džeriņš pirmā perioda vidū atdeva rezultatīvu piespēli savas komandas pirmo vārtu guvumā, bet Cibuļskis šajā mačā palika bez punktiem. Džeriņš spēlēja pirmajā uzbrucēju trijniekā, savukārt Cibuļskis bija otrās maiņas aizsargs.

Tikmēr citā mačā  Esbjergas “Energy”, kuras sastāvā ir aizsargs Artūrs Salija, izbraukumā tikās ar Frederikshavnas “Hawks” un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 3:5.

Salija aizvadītajā mačā trešā perioda 3. minūtē guva savas komandas otros vārtus, samazinot rezultāta starpību līdz 2:3. Jāpiebilst, ka Salijam šie bija pirmie vārti šajā sezonā. Aizsargs spēlēja pirmajā aizsargu pārī.

Turnīra tabulā Hērningas klubs ar 23 punktiem ieņem otro vietu, “Bulldogs” ar 21 punktu ir ceturtajā pozīcijā, Esbjergas klubs ar 18 punktiem ieņem septīto vietu, bet Fredrikshavnas hokejisti ar sešiem punktiem atrodas pēdējā vietā.