Rubīns: Vārti SHL debijā noņēma smagumu no pleciem

Vakardien debiju Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komandas Ērnšeldsvīkas “MoDo” rindās piedzīvoja Latvijas izlases aizsargs Kristiāns Rubīns.

Jau pirmajā mačā Rubīns atzīmējās ar vārtu guvumu, panākot 1:0 otrā perioda septītajā minūtē.

Pēcspēles intervijā “MoDo” preses dienestam Rubīns pastāstīja par pirmo maču.

“Žēl, ka nespējām izcīnīt uzvaru, taču patīkami gūt vārtus pirmajā spēlē. Tas noņēma lielu smagumu no maniem pleciem.

Mums bija palikusi viena sekunde vairākumā, tad nopelnījām noraidījumu un vajadzēja spēlēt 4 pret 4. Komandas biedrs meta pa vārtiem, ripa atsitās un trāpīja man tieši uz nūjas, man atlika tikai mest pa vārtiem. Paveicās, ka ieliedoja iekšā. Es zināju, kur metīšu, taču ripa nedaudz kratījās, tāpēc nevarēju būt pārliecināts.

Mana prioritāte vēlaizvien ir spēle aizsardzībā. Neesmu pārāk slavens ar vārtu gūšanu, bet ja ir iespēja, tad cenšos iemest ripu pretinieku vārtos,” savu vārtu guvumu komentē Rubīns.

Rubīna pārstāvētā “MoDo” ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos piekāpās Mārtiņa Dzierkala pārstāvētajai Šelefteo “AIK”.

“Nebija viegli spēlēt pret vienu no labākajām SHL komandām pēdējos gados. Mēs smagi cīnījāmies, taču veiksme šoreiz bija pretinieku pusē. Esmu pārliecināts, ka būsim gatavāki otrajā spēlē. Bija jūtams, ka šī spēle ir līdzīga Play-off septītajai spēlei.

SHL spēlē ļoti ātru hokeju. Puiši šeit katru dienu slido, kas man ir nepierasti, tādēļ vēljoprojām mācos. Te spēlē labu hokeju, kas sagādā prieku,” saka Rubīns.

Rubīna vienībai nākamais mačs paredzēts 21. septembrī mājās, plkst. 20.00, pret “Linköpings HC” komandu.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Ērnšeldsvīkas MoDo