Rubīns atklāj sezonu ar vārtu guvumu, Dzierkala un Ābola komandām uzvaras (VIDEO)

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komanda Šellefteo “AIK” mājās ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos pieveica Kristiāna Rubīna Ērnšeldsvīkas “MoDo” vienību.

Rubīns šajā mačā uz ledus pavadīja 23 minūtes un 39 sekundes, guva vārtus, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Hokejists ar vārtu guvumu izcēlās otrā perioda septītajā minūtē. Aizsargs pirmais tika pie ripas pēc komandas biedra metiena un to raidīja vārtos, panākot rezultātu 1:0.

Tikmēr Dzierkals šajā spēlē laukumā pavadīja 15 minūtes un trīs sekundes, vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Nākamā spēle Dzierkala komandai paredzēta 16. septembrī 19:00 viesos pret Kārlstadas “Farjestad BK” klubu, bet Rubīna vienībai nākamais mačs 21. septembrī mājās plkst. 20:00 pret “Linköpings HC” komandu.

Citā mačā Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) mājās apspēlēja Malmes “Redhawks” vienību.

Ābols šajā spēlē uz ledus atradās 19 minūtes un 31 sekundi, bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja 61,5% iemetienu un laukumu pameta ar neitrāli lietderības koeficientu.

“Rogle” nākamā cīņa paredzēta 16. septembrī 19:00 viesos pret bijušo Ābola komandu “Orebro”.