SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Rubīns: Neuzskatu, ka piedalīšanās PČ bija kļūda

Latvijas hokeja izlases un Amerikas hokeja līgas (AHL) komandas Belevilas “Senators” aizsargs Kristiāns Rubīns intervijā ar “Sporta Studija” pavēstīja par šajā sezonā piedzīvoto, pieredzi AHL un, vai ir gatavs braukt uz Rīgā notiekošo Pasaules čempionātu.

“Nav tā, ka Belevilā uz ielas mani kāds atpazīst, arī nesanāk daudz iziet, tagad tomēr ir ziema. Toronto varbūt bija vairāk, dzīvoju tieši pie halles, tad arī atpazina, šeit tā gluži nav. Man ar Rūdolfu Balceru bija sarunas par organizāciju, par menedžmentu, treneriem un tādām lietām, nerunājām par to, vai man šeit būs, vai nebūs ko darīt,” piedzīvoto Toronto un Belevilā salīdzināja Rubīns.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Mums kā komandai šobrīd tik labi neiet, vairāk zaudējumu, nekā uzvaru, grūti tagad atrast pozitīvo. Tagad vien varu darīt uz laukuma visu, ko vien var izdarīt un tad jau gaidīt un cerēt, ka būs iespēja. Jau esam sezonas otrajā pusē, neesam play-off zonā, man personīgi varbūt tik daudz nav paveicies, neesmu tik daudz ticis play-off, tikai vienu spēli aizvadīju, bet tad ECHL izcīnījām kausu. Tagad gribētos tikt izslēgšanas spēlēs, ar Toronto neizdevās, ceram visu to pagriezt uz otru pusi,” komandas spēli šajā sezonā komentēja aizsargs.

“AHL ir interesanta līga, visu laiku ir svārstības, grūti paredzēt, kura komanda tiks tālāk. Mums bijušas problēmas gūt vārtus un šogad skārušas traumas. Vairāki spēlētāji arī uz try-out no ECHL. Sastāvs mainījies, neteikšu ka uz slikto pusi, vienkārši bijis neveiksmīgs posms,” par neveiksmīgo sezonu domas izteica Rubīns.

“Ar Raivi Ansonu esmu runājis, viņam ir pirmais gads, viņš ir labs spēlētājs, viss izdosies, bet ir pirmais gads un nav jāuztraucas, vai ir daudz punktu. Man bija līdzīgi, īsti nevarēju atrast savu vietu, ļoti labi saprotu, kur viņš atrodas. Domāju, Pitsburga viņam ļoti daudz devusi un dos,” hokejists izteicās par Latvijas uzbrucēju.

“Kā spēlētājs jūtos labāk, vairāk spēlēju, nekā Toronto, bet ļoti grūti skatīties, kad komandai neiet. Grūti arī uz laukuma kaut ko izdarīt, kad arī citiem neiet. Pagaidām šī galīgi nebūtu laba sezona, bet var tāda kļūt, ja tiksim play-off,” cerīgs bija Rubīns.

“Ieplēsu cirksni, nespēlēju trīs vai četras nedēļas, atnāc atpakaļ un visi jau ir vidussezonas formā un mums kā komandai kopš tā laika nav īsti gājis. Gribas palīdzēt, visi beigās skatās uz uzvarām uz zaudējumiem. Jauna trauma, divus gadus atpakaļ otrai kājai bija tieši tas pats. Nav forši, bet vienmēr var sliktāk,” par piedzīvoto traumu pavēstīja aizsargs.

“Trauma daudz ietekmēja, pirmās divas nedēļas ar kājām vispār neko nevarēju darīt. Tagad jau īsti vairs neko nejūtu, bet kad bija ieplīsis, uz pārsis dienām biju uz kruķiem. Nevar ne skriet, ne lēkāt. Veiksmīgi, ka netika līdz galam pārrauts cirksnis, vai kas vēl trakāks,” sprieda hokejists.

“Caur aģentu bijušas diskusijas, sezonas sākums bija labāks, bet es arī ieguvu traumu, kad Otavā spēlētāji traumējās. Jāsamierinās, ka to nevarēju ietekmēt, bet šeit cenšos maksimāli daudz šeit, lai iespēju būtu vairāk. No manis atkarīgs tas, ka varu cīnīties un gaidīt,” par vēl šosezon nesaņemto iespēju spēlēt NHL izteicās Rubīns.

“Cik ilgi gaidīt? Labs jautājums. Sezona nav gara, bet ir sezonas vidus un ir pietiekami daudz laika, lai kādu zvanu saņemtu un, kad sezonas beigas tuvosies, vairāk paši sapratīsim, kas mani sagaida, vai ko pats vēlos,” nākotni komentēja aizsargs.

“Personīgi nekad neesmu atteicis izlasei un nekad arī neatteikšu, ja nebūs kāds posms, kur man liks izvēlēties, bet pa lielam ar lielāko godu gribētu pārstāvēt izlasi Rīgā, šoreiz ar faniem. Ja man būs iespēja un ļaus doties, kāpšu lidmašīnā. Ne visiem ir dota tāda iespēja, parādīt saviem faniem, ko mēs spējam un izbaudīt visu to procesu,” par iespējamo spēlēšanu šī gada Pasaules čempionātā sprieda Rubīns.

“Pagājušajā gadā aizbraucu, neuzskatu, ka tā bija kļūda, beigās Toronto ar mani līgumu nepagarināja, bet nenožēloju. Kas bijis, bijis,” uzskata Latvijas izlases aizsargs.

Šosezon 33 spēlēs Rubīns guvis divus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet Belevilas “Senators” ar 38 punktiem 43 spēlēs ierindojas pēdējā, septītajā vietā Ziemeļu divīzijā.

Autors: Kārlis Grundmanis

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)