Rubīnam uzvara latviešu derbijā Zviedrijā, panākums arī Dzierkalam

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) laukumā šovakar devās trīs latviešu hokejisti. Nevienam no viņiem gan pie rezultativitātes punktiem šoreiz neizdevās tikt.

Aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” mājās ar 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) pārspēja uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvēto Engelholmas “Rogle”.

Rubīns (šosezon piecās spēlēs 1+0) nospēlēja 21 minūti un 27 sekundes, izdarot četrus metienus pa pretinieku vārtiem un maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Tikmēr Ābols (piecās spēlēs 2+1) 16 minūšu un deviņu sekunžu laikā reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja septiņos no 16 (43,75%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

”MoDo” ar desmit punktiem piecās spēlēs ieņem trešo vietu SHL kopvērtējumā, bet ”Rogle” septiņi izcīnītie punkti tikpat aizvadītajos mačos patlaban ļauj atrasties devītajā pozīcijā.

Savukārt uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” viesos ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) uzveica “Leksands IF”.

Dzierkals (piecās spēlēs 0+0) laukumā pavadītajās 14 minūtēs un 53 sekundēs atzīmējās ar divu minūšu noraidījumu un neitrālu lietderību.

”AIK” ar astoņiem punktiem piecos mačos ieņem septīto vietu Zviedrijas čempionātā.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL