Rubīna SHL komanda izcīna pārliecinošu uzvaru

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) mačā Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” komanda ar rezultātu 6:1 (2:0, 2:1, 2:0) mājās svinēja uzvaru pār “HV71” vienību.

Rubīns šajā mačā uz laukuma atradās 18 minūtes un 32 sekundes, vienu reizi meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

“MoDo” rindās trīs piespēles nopelnīja Pontuss Nasens, divi vārtu guvumi un piespēle Ērikam Valterholmam un Semjuelam Viņjo, vārti un piespēle Railijam Vudsam, divas piespēles Johanam Sodergranam, bet precīzs metiens Dāvidam Bernhardtam.

Vienīgos “HV71” komandas vārtus guva Frederiks Forsbergs.

Lassi Lehtinens atvairīja 19 no 20 “HV71” metieniem, bet Vikrots Bratstrems tika galā ar 25 no 31 “MoDo” raidījuma.

Rubīns šosezon četrās spēlēs nopelnījis vienu vārtu guvumu, bet “MoDo” ar septiņiem punktiem četrās cīņās ierindojas ceturtajā vietā līgā.

Nākamais mačs Latvijas izlases aizsarga komandai paredzēts 28. septembrī plkst. 20:00 mājās pret Rodrigo Ābola Engelholmas “Rogle” vienību.