“Rogle” uzvarai pietiek ar Ābola piespēli un vieniem vārtiem (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) otrajā finālspēlē uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” savā laukumā tikās ar uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvēto Engelholmas “Rogle”.

Uzvaru ar rezultātu 1:0 izcīnīja “Rogle” hokejisti, finālsērijā panākot neizšķirtu 1-1.

Aizvadītajā mačā pirmajos divos periodos vārti netika gūti, bet trešās trešdaļas vidū šveiciešu aizsargs Lians Bihsels panāca 1:0. Šajos vārtos rezultatīvi asistēja Ābols.

Dzierkals aizvadītajā mačā spēlēja ceturtajā maiņā un 13 minūšu laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, savukārt Ābols bija pirmās maiņas uzbrucējs un 18 minūtēs atdeva rezultatīvu piespēli, izdarīja vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja deviņus no 16 iemetieniem, kā arī nopelnīja koeficientu “+1”.

Atgādināsim, ka sērijas pirmā spēlē noslēdzās ar rezultātu 1:0, kurā uzvarēja “AIK” hokejisti.

Finālsērijas trešā spēle 25. aprīlī norisināsies Engelholmā.