Rodrigo Ābols rezultatīvs, “Rogle” uzvar pārbaudes spēlē

Šodien Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komanda Engelholmas “Rogle” ar rezultātu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) pārbaudes spēlē izcīnīja uzvaru pār Vācijas hokeja līgas (DEL) vienību Augsburgas “Panther”.

Ābola pārstāvētais klubs ar uzvaru nodrošināja trešo vietu “Dolomiten Cup” pārbaudes turnīrā, aiz sevis atstājot vien “Panther” klubu.

Par pirmo vietu šovakar plkst. 20:00 cīnīsies Čehijas Ekstralīgas komanda Pardubices “Dynamo” un Šveices hokeja līgas (NL) klubs “HC Davos”.

Rodrigo Ābols šajā mačā nopelnīja rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs punktu guva trešā perioda trešajā minūtē, rezultatīvi asistējot Ādamam Tambelini, kurš panāca rezultātu 2:0.

Šajā pārbaudes turnīrā Ābols divos mačos izcēlās ar vienu vārtu guvumu un vienu rezultatīvu piespēli.

“Rogle” SHL regulāro sezonu sāks 14. septembrī mājās plkst. 20:00 ar maču pret Malmes “Redhawks” vienību.