Rodrigo Ābols piedalās visos vārtu guvumos, “Rogle” nonāk soļa attālumā no fināla (VIDEO)

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) pusfināla sērijas trešajā spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” savā laukumā ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja Vekšes “Lakers”.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 3-0 Ābola komandas labā.

Ābols trešajā minūtē, spēlējot vairākumā, atklāja mača rezultātu. Otrā perioda vidū viņš asistēja komandas otrajos vārtos. Savukārt, otrā papildlaika ceturtajā minūtē piespēlēja uzvaru nesošajos vārtos.

Latvietis nospēlētajās 23 minūtēs un 44 sekundēs veica piecus metienus pa vārtiem, uzvarēja 14 no 21 iemetiena un noslēdza maču ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 50 spēlēs guva 14 vārtus un atdeva 12 rezultatīvas piespēles. Deviņos Play-off mačos Ābols sakrājis desmit (5+5) punktus.

Sērijas ceturtā spēle paredzēta 11. aprīlī. Tā tiks aizvadīta Engelholmā.

Otrajā pārī Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” krusto nūjas ar “Frolunda HC”. Sērijā rezultāts 2-0 “AIK” labā.