Roberta Bukarta vārtu guvums palīdz “Ridera” uzvarēt Play-off mačā (VIDEO)

Šovakar Čehijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” komanda ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:1, 1:1) mājās uzvarēja Brno “Kometa” vienību.

Bukarts šajā spēlē 17 minūtēs un 44 sekundēs guva vārtus, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Pirmā perioda 14. minūtē Roberts Bukarts atklāja mača rezultātu, bet vien 35 sekundes vēlāk Jakubs Kotala dubultoja “Ridera” pārsvaru.

Otrās trešdaļas desmitajā minūtē Zdeneks Okals vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Pīters Millers atjaunoja mājinieku divu vārtu pārsvaru, taču Jakubs Fleks septītajā minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Regulārajā sezonā Bukarts 52 spēlēs izcēlās ar 21 vārtu guvumu un 26 rezultatīvām piespēlēm.