Roberta Bukarta un Razgala klubam sausā uzvara Čehijā

Šovakar Čehijas Ekstralīgas regulārās sezonas spēlē Roberta Bukarta un Frenka Razgala pārstāvētā Vitkovices “Ridera” komanda mājās ar rezultātu 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) pārspēja Kristera ZvaguļaBK Mlada Boleslav” vienību.

Bukarts šajā mačā 14 minūtēs un 30 sekundēs izdarīja trīs metienus pa vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Razgals desmit minūtēs un 22 sekundēs divreiz meta pa vārtiem un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Visbeidzot, Zvagulis sešās minūtēs un četrās sekundēs uzvarēja vienu no diviem iemetieniem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Roberts Bukarts šosezon 25 Čehijas Ekstralīgas mačos guvis sešus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, bet deviņās Čempionu līgas cīņās hokejists izcēlies ar diviem precīziem metieniem un četrām piespēlēm.

Frenks Razgals Ekstralīgā aizvadījis divas spēles, kurās punktus nav nopelnījis. Čehijas pēc spēka otrajā līgā uzbrucējs 29 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis 14 rezultatīvas piespēles.

Kristeram Zvagulim šī bija debijas spēle Čehijas Ekstralīgā. Uzbrucējs Čehijas U-20 līgā 24 mačos šosezon ticis pie diviem vārtiem un četrām piespēlēm.

Vitkovices “Ridera” ar 29 punktiem 26 cīņās ierindojas 12. pozīcijā Ekstralīgā, bet “Mlada Boleslav” ar 18 punktiem 28 spēlēs atrodas pēdējā, 14. vietā līgā.

Nākamais mačs Bukarta un Razgala klubam paredzēts 22. decembrī viesos plkst. 19:00 pret Eduarda Tralmaka Kladno “Rytiri”, bet Zvaguļa vienība sezonu turpinās 22. decembrī viesos plkst. 19:00 pret Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield”.