Roberta Bukarta rezultativitāte kaldina “Ridera” uzvaru Čempionu līgas mačā (VIDEO)

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Čehijas Ekstralīgas komanda Vitkovices “Ridera” Čempionu hokeja līgas mačā ar rezultātu 4:3 (0:0, 3:1, 0:2, 0:0, 1:0) mājās pēcspēles metienos pārspēja Vācijas hokeja līgas (DEL) vienību Minhenes “Red Bull”.

Roberts Bukarts šajā spēlē uz ledus pavadīja 18 minūtes un 16 sekundes, izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja trīs pretinieku metienus un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmo piespēli Bukarts atdeva otrās trešdaļas 34. sekundē, piespēlējot Dominikam Lakatošam, kurš atklāja spēles rezultātu.

Ar otro piespēli Latvijas izlases uzbrucējs izcēlās vien 49 sekundes vēlāk, vairākumā asistējot Stjūartam Pērsijam, kurš panāca rezultātu 2:0.

Roberts Bukarts arī izpildīja divus pēcspēles metienus, nevienu no tiem gan nerealizējot. Kopumā bullīšu sērijā abas komandas izpildīja 30(!) metienus.

Šis mačs “Ridera” vienībai bija pirmais šajā Čempionu līgas sezonā. Nākamā spēle Bukarta komandai paredzēta 3. septembrī plkst. 18:00 mājās pret Šveices hokeja līgas (NL) klubu Rapersvilas-Jonas “Lakers”.