Ro. Bukarts atklāj rezultātu, pārtraucot “sauso” sēriju (VIDEO)

Šovakar Čehijas Ekstralīgas spēlē brāļu Roberta un Riharda Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera” ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:2, 0:1) mājās piekāpās Českes Budejovices “Motor”.

Roberts Bukarts sestajā minūtē atklāja spēles rezultātu. Otrā perioda 48. sekundē “Motor” panāca izlīdzinājumu, bet 11 minūtes vēlāk Jozefs Kolāčeks guva uzvaras vārtus.

Roberts, kurš spēlēja trešajā maiņā, uz laukuma pavadītajās 16:08 minūtēs izcēlās ar vārtu guvumu, vienu metienu pa vārtiem, spēka paņēmienu un bloķēja divus pretinieku metienus.

Bet viņa brālis Rihards izlaida spēli slimības dēļ.

Ro. Bukarts guva pirmos vārtus kopš 5. janvāra, pārtraucot desmit spēļu “sauso” sēriju – astoņas Čehijas Ekstralīgā un divas Čempionu hokeja līgā.

Rihards piecos mačos “Ridera” rindās guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli. Roberta kontā 38 spēlēs desmit vārtu guvumi un trīs rezultatīvas piespēles.

“Ridera” ar 48 punktiem 39 spēlēs atrodas vien 12. pozīcijā.

Bukartu pārstāvētā komanda nākamo maču aizvadīs 2. februārī pret Mareka Mitena un Eduarda Tralmaka Kladno “Rytiri”.