Rimjāns tuvojas 30 punktu atzīmei, rezultatīvs arī Ponomarenko

Latvijas hokejisti Leonards Rimjāns un Maksims Ponomarenko šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Norvēģijas hokeja līgā.

Rimjāna pārstāvētā Ringerikes ”Panthers” savā laukumā ar 1:4 (0:1, 0:1, 1:2) piekāpās “Valerenga IF”.

Latvijas uzbrucējs 57. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, atzīmējās ar rezultatīvu piespēli komandas vienīgajā vārtu guvumā.

Rimjāns 16 minūtēs un septiņās sekundēs trīsreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 33 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis 21 rezultatīvu piespēli.

”Panthers” ar 22 punktiem 39 mačos ierindojas devītajā pozīcijā desmit komandu konkurencē.

Nākamo spēli Rimjāna pārstāvētā komanda aizvadīs 22. februārī, plkst. 19:30 viesojoties pie Askeras ”Frisk”.

Savukārt aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta” mājās ar 1:6 (0:1, 1:2, 0:3) atzina “Storhamar” pārākumu.

Latvijas aizsargs otrā perioda pēdējā minūtē asistēja vienīgajā komandas vārtu guvumā.

Ponomarenko uz ledus pavadīja 25 minūtes un 20 sekundes, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs šosezon 39 spēlēs izcēlies ar trīs precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

”Sparta” ar 73 punktiem 39 mačos ieņem ceturto vietu līgā un jau kvalificējusies Play-off.

Nākamo spēli Ponomarenko pārstāvētais klubs aizvadīs 22. februārī, plkst. 20:00 izbraukumā tiekoties ar “Valerenga IF”.