Rimjāns rezultatīvs latviešu derbijā Norvēģijā, Ponomarenko svin graujošu uzvaru

Latviešu uzbrucējs Leonards Rimjāns šodien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Norvēģijas hokeja līgā (Fjordkraft-Ligaen) mačā pret aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvēto Sarpsborgas ”Sparta”.

Neskatoties uz Rimjāna rezultatīvo sniegumu, viņa pārstāvētā Ringerikes ”Panthers” mājās ar 4:10 (2:2, 0:5, 2:3) piedzīvoja sagrāvi pret Ponomarenko pārstāvēto ”Sparta”.

Rimjāns, spēlējot skaitliskajā vairākumā, astotajā minūtē asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Panthers” tobrīd uz tablo panākt 1:1.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 19 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Rimjāns šosezon 14 spēlēs ir nopelnījis 15 (6+9) rezultativitātes punktus.

Savukārt Ponomarenko nospēlēja 17 minūtes un divas sekundes, trīs reizes apdraudot pretinieku vārtu drošību un iegūstot pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latvijas aizsargs 12 mačos ir atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hockey.no