Rimjāns uguņo Norvēģijā

Latviešu uzbrucējs Leonards Rimjāns izcēlies ar lielisku sniegumu Norvēģijas čempionāta (Fjordkraft-Ligaen) jaunās sezonas ievadā.

Rimjāna pārstāvētā ”Ringerike” šovakar mājās ar 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) apspēlēja ”Gruner” hokejistus un jauno sezonu uzsāka ar pārliecinošu panākumu. Latviešu uzbrucējs kļuva par mača galveno varoni. Rimjāns izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Latviešu hokejists jau 17. sekundē atklāja mača rezultātu, bet otrā perioda vidū izcēlās ar saviem otrajiem vārtiem spēlē un panāca 3:0. Savukārt 46. minūtē, asistējot komandas pēdējā vārtu guvumā, Rimjāns nopelnīja trešo rezultativitātes punktu mačā.

Rijmāns laukumā pavadīja 19 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā izdarīja septiņus (!!!) metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 50% iemetienu un ieguva lielisku lietderības koeficientu (+3).

Tāpat panākumu šovakar izcīnīja arī latviešu aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta”, kas sīvā cīņā, spēlējot savā laukumā, pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 (3:0, 0:0, 0:3, 0:0, 1:0) pārspēja Stavangeras ”Oilers” un svinēja pirmo uzvaru sezonā.

Ponomarenko šajā mačā neizdevās tikt pie rezultativitātes punktiem. Latviešu aizsargs uz ledus pavadīja 23 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā trīs reizes apdraudēja pretinieku vārtu drošību.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hockey.no