Rimjāns apšauda pretinieku vārtus, ”Panthers” izkrīt no Norvēģijas hokeja līgas

No Norvēģijas hokeja līgas šovakar izkrita Latvijas uzbrucēja Leonarda Rimjāna pārstāvētā Ringerikes ”Panthers”, kas izšķirošajā izdzīvošanas mačā savā laukumā ar 3:5 (0:2, 2:1, 1:2) piekāpās Haldenas “Comet”.

”Panthers” 44. minūtē panāca uz tablo 3:3, bet mača turpinājumā viesi guva divus bezatbildes vārtus un izrāva uzvaru.

Rimjāns uz ledus pavadīja 23 minūtes un 21 sekundi, izdarot septiņus(!!!!!) metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnot negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 39 spēlēs guva astoņus vārtus un atdeva 24 rezultatīvas piespēles, bet sešos izdzīvošanas mačos sakrāja piecus (2+3) punktus.

Par tiesībām spēlēt Norvēģijas hokeja līgā nākamajā sezonā sacentās četri klubi (“Panthers”, “Comet”, “Narvik” un Oslo “Gruner”), kas savā starpā aizvadīja divu apļu turnīru.

Pateicoties šovakar izcīnītajam panākumam, “Comet” nodrošināja vietu Norvēģijas hokeja līgā arī nākamajā sezonā. Tāpat tiesības spēlēt valsts spēcīgākajā čempionātā ieguva arī Norvēģijas pēc spēka 2. līgas klubs “Narvik”.

“Panthers” un Oslo “Gruner” nākamajā sezonā spēlēs Norvēģijas pēc spēka 2. līgā.

Autors: Rainers Rogs