Rimjāns aizvada fantastisku maču Norvēģijā

Latviešu uzbrucējs Leonards Rimjāns šodien izcēlās ar trim rezultativitātes punktiem Norvēģijas hokeja līgā (Fjordkraft-Ligaen).

Rimjāna pārstāvētā Ringerikes ”Panthers”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 3:2 (0:0, 1:2, 1:0, 1:0) uzveica ”Manglerud”. Latviešu hokejists piedalījās visos komandas vārtu guvumos un kļuva par vienu no mača galvenajiem varoņiem.

28 gadus vecais Rimjāns asistēja visos trijos ”Panthers” vārtu guvumos. Otrā perioda vidū latviešu uzbrucējs palīdzēja komandai atklāt mača rezultātu, bet 51. minūtē sekmēja izlīdzinājuma panākšanu – 2:2. Savukārt papildlaika otrajā minūtē Rimjāns asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā.

Latviešu uzbrucējs šoreiz laukumā pavadīja 17 minūtes un vienu sekundi, izdarot divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnot lielisku lietderības koeficientu +3. Rimjāns šosezon 12 spēlēs ir izcēlies ar sešiem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Tāpat panākumu šovakar svinēja arī aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta”, kas savā laukumā ar 7:3 (3:1, 2:0, 2:2) sakāva ”Gruner”.

Ponomarenko nospēlēja 17 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā trīs reizes apdraudēja pretinieku vārtu drošību, nopelnīja divas soda minūtes un, neskatoties uz komandas izcīnīto pārliecinošo uzvaru, maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Latviešu aizsargs 11 spēlēs ir atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hockey.no