Rimjānam pirmais punkts sezonā, Ponomarenko ”-1”

Norvēģijas hokeja līgā šovakar spēles aizvadīja Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Leonarda Rimjāna pārstāvētā Narvikas “Arctic Eagles”, spēlējot izbraukumā, bullīšos ar 4:3 (1:2, 2:1, 0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Haldenas “Comet”.

Rimjāns 36. minūtē asistēja “Arctic Eagles” trešajos vārtos, palīdzot viesiem panāk neizšķirtu.

Uzbrucējs laukumā pavadīja 21 minūti un 20 sekundes, izpildot četrus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnot neitrālu lietderības koeficientu. Rimjāns nerealizēja bullīti pēcspēles metienu sērijā.

Latvijas uzbrucējs šosezon astoņās spēlēs atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.

“Arctic Eagles” ar pieciem punktiem astoņos mačos ieņem astoto vietu desmit komandu konkurencē.

Tikmēr aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta” viesos ar 6:2 (1:0, 3:1, 2:1) apspēlēja Askeras ”Frisk”.

Ponomarenko 18 minūtēs un 51 sekundē atzīmējās ar vienu metienu un negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Latvijas aizsargs septiņās spēlēs atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

”Sparta” ar 12 punktiem septiņos mačos ieņem ceturto vietu.

Nākamo spēli latviešu pārstāvētie klubi aizvadīs savā starpā, tiekoties 10. oktobrī, plkst. 19:30.