Rimjānam neveiksmīgs mačs, ”Panthers” atņem punktu ”Lorenskog”

Septīto zaudējumu pēc kārtas Norvēģijas hokeja līgā šovakar piedzīvoja Latvijas uzbrucēja Leonarda Rimjāna pārstāvētā Ringerikes ”Panthers”, kas, spēlējot viesos, papildlaikā ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:1) piekāpās “Lorenskog”.

Rimjāns 15 minūtēs un 54 sekundēs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs šosezon 37 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis 22 rezultatīvas piespēles.

”Panthers” ar 24 punktiem 43 mačos ierindojas devītajā vietā desmit komandu konkurencē.

Nākamo spēli Rimjāna pārstāvētā komanda aizvadīs 7. martā, plkst. 19:30 izbraukumā tiekoties ar aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvēto Sarpsborgas ”Sparta”.