Rimjānam divi punkti latviešu derbijā, ”Panthers” izrāda sīvu pretestību Ponomarenko klubam

Latvijas uzbrucējs Leonards Rimjāns šovakar izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm Norvēģijas hokeja līgā.

Rimjāna pārstāvētā Ringerikes ”Panthers”, spēlējot viesos, pagarinājumā ar 3:4 (1:0, 0:1, 2:2, 0:1) piekāpās aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētajai Sarpsborgas ”Sparta”.

Latvijas uzbrucējs 48. minūtē asistēja ”Panthers” otrajos vārtos, bet pamatlaika izskaņā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli arī komandas pēdējā vārtu guvumā un palīdzēja viesiem izraut papildlaiku.

Rimjāns 19 minūtēs un 19 sekundēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs šosezon 38 spēlēs guvis septiņus vārtus un izdarījis 24 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Ponomarenko uz ledus pavadīja 16 minūtes un trīs sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 44 mačos izcēlies ar trīs precīziem metieniem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

”Sparta” ar 82 punktiem 44 mačos ieņem ceturto vietu līgā un jau ir kvalificējusies Play-off. Savukārt ”Panthers” ar 25 punktiem 44 spēlēs ierindojas devītajā vietā desmit komandu konkurencē un zaudējusi izredzes iekļūt Play-off.

Abām komandām regulārajā čempionātā jāaizvada vēl pa vienam mačam. Ponomarenko klubs 9. martā (plkst. 17:00) savā laukumā uzņems “Stjernen”, bet Rimjāna komanda 9. martā (plkst. 17:00) savā laukumā tiksies ar “Lillehammer”.