Site icon Hokeja ziņas

Rihardam Bukartam divi punkti, “Athletic Sports Club” izlīdzina rezultātu Austrijas pusfinālā

Rihards Bukarts, hokejazinas.com

Rihards Bukarts | Foto: Klāgenfurtes ''Athletic Sports Club''

Šovakar Austrijas hokeja līgas (IceHL) izslēgšanas spēļu pusfināla otrajā mačā Latvijas izlases uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Klāgenfurtes “Athletic Sports Club” komanda ar rezultātu 6:2 (2:0, 3:2, 1:0) mājās uzvarēja Zalcburgas “Red Bull” vienību.

Bukarts šajā mačā izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, kā arī pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Latvijas izlases uzbrucējs ar pirmo rezultatīvo piespēli izcēlās pirmā perioda 20. minūtē, palīdzot savam klubam panākt reuzltātu 2:0. Otro piespēli Bukarts nopelnīja otrās trešdaļas astotajā minūtē, kad “Athletic Sports Club” panāca rezultātu 3:0.

Šajā regulārajā sezonā Rihards Bukarts 28 spēlēs nopelnīja 15 vārtu guvumus un 12 rezultatīvas piespēles, bet izslēgšanas spēlēs divos mačos uzbrucējam divas piespēles.

Šobrīd rezultāts sērijā ir neizšķirts 1-1.