Riharda Bukarta piespēle palīdz “EHC Biel-Bienne” izcīnīt uzvaru

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Šveices hokeja līgas (NL) komanda “EHC Biel-Bienne“ mājās ar rezultātu 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) apspēlēja “SC Bern” vienību.

Bukarts šajā mačā 18 minūtēs un 30 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, četrreiz meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon sešās spēlēs uzbrucējs nopelnījis divus punktus (1+1), bet “EHC Biel-Bienne” ar 34 punktiem 21 cīņā ierindojas ceturtajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Ronalda Ķēniņa un Ivara Punnenova “HC Lausanne” ar rezultātu 3:2 (2:1, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) viesos bullīšos pārspēja Rūdolfa Balcera Cīrihes “Lions”.

Ķēniņš šajā mačā 15 minūtēs un 33 sekundēs divas reizes meta pa vārtiem, kā arī pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Tikmēr Punnenovs šajā cīņā atradās rezervē.

Ķēniņš šajā sezonā 14 spēlēs atdevis divas rezultatīvas piespēles. Trīs mačos ar Šveices otrās līgas vienību Martiņjī “HCV Red Ice” uzbrucējs tika pie vieniem vārtiem un vienas piespēles.

Punnenovs astoņās cīņās atvairījis 82,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 4,18 ripas.

“HC Lausanne” ar 32 punktiem 21 spēlē atrodas septītajā vietā līgā.

Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un septiņas sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta pozitīvu ar lietderības koeficientu “+1”.

Balcers šosezon 21 spēlē ticis pie deviņiem vārtu guvumiem un sešām rezultatīvām piespēlēm, bet “Lions” ar 43 punktiem 21 mačā ierindojas otrajā vietā līgā.

Visbeidzot, Oskara Lapinska Langnavas “Tigers” ar rezultātu 2:2 (1:0, 0:0, 2:0, 0:0, 1:0) viesos pēcspēles metienos uzvarēja Frīburgas “Gotteron” vienību.

Lapinskis šajā spēlē uz laukuma pavadīja 15 minūtes un 30 sekundes, divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon 21 spēlēs guvis vienus vārtus, bet “Tigers” ar 28 punktiem 21 mačā ierindojas desmitajā vietā līgā.