Riharda Bukarta klubs pirmajā Play-off mačā pieveic Kuldas vienību

Šovakar Austrijas hokeja līgas (IceHL) izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla pirmajā mačā Latvijas izlases uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Klāgenfurtes “Athletic Sports Club” ar rezultātu 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) viesos pieveica Artūra KuldasVillacher SV” vienību.

Pirmā perioda astotajā minūtē bijušais Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Lūkass Lesio atklāja mača rezultātu, bet 14. minūtē vairākumā Roks Tičārs dubultoja “Athletic Sports Club” pārsvaru.

Otrajā periodā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Lukass Haudums palielināja viesu priekšrocību līdz trim ripām. Niks Pītersens 20. minūtē pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos vārtos.

Sebastians Dāms atvairīja no “Villacher SV” metieniem, bet Žons Filīps Lamoreū tika galā ar no “Athletic Sports Club” raidījumiem.

Bukarts šajā spēlē nepiedalījās. Šajā regulārajā sezonā Bukartam 28 mačos 13 vārti un 12 rezultatīvas piespēles.

Kulda šajā mačā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon 46 spēlēs Kuldam pieci vārtu guvumi un 20 rezultatīvas piespēles.