“Ridera” sporta direktors: Rihardam Bukartam komandā būs svarīga loma

Čehijas Ekstralīgas komandas Vitkovices “Ridera” sporta direktors Romāns Šimičeks sniedzis komentāru par Latvijas izlases uzbrucēja Riharda Bukarta parakstīšanu.

Jau ziņojām, ka Rihards Bukarts pievienojās savam brālim Robertam, noslēdzot līgumu līdz nākamās sezonas beigām.

“Rihards ir ļoti kvalitatīvs un pieredzējis uzbrucējs. Viņš regulāri pārstāv Latvijas hokeja izlasi pasaules čempionātos. Viņš savulaik jau ir spēlējis Čehijas Ekstralīgā, tādēļ viņam tā nav sveša. Viņš mums pievienojas no Šveices komandas “EHC Biel-Bienne”, kuru viņš pārstāvēja vairāku hokejistu traumas dēļ. Tagad mums parādījās iespēja piesaistīt komandai vēl vienu Bukartu.

Vitkovicē Rihardam būs svarīga loma, tāpat kā Latvijas izlasē, kas aizvadītajā pavasarī izcīnīja pasaules čempionāta bronzas medaļu. Rihardam priekšrocība ir tāda, ka komandā spēlē viņa vecākais brālis Roberts. Mēs ticam, ka Rihards ātri kļūs par vienu no mūsu uzbrukuma līderiem. Novēlam viņam veiksmi. Ceram, ka jau rītdien Rihards aizvadīs pirmo spēli mūsu rindās,” saka Šimičeks.

Rihards Bukarts 2017./18. gada sezonā jau spēlēja Čehijas Ekstralīgā, kad kopā ar brāli Robertu pārstāvēja Zlīnas “Berani”. 17 mačos Rihards guva divus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles.

“Ridera” komanda Čehijas Ekstralīgā ar 39 punktiem 33 spēlēs ieņem 12. vietu 14 komandu konkurencē.

Nākamo maču brāļu Bukartu komanda aizvadīs 19. janvārī, kad viesosies pie Brno “Kometa”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HC VÍTKOVICE RIDERA (@hcvitkovice)

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Vitkovices "Ridera"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)