Ri. Bukartam 1+1 Austrijā, vārti arī A. Kuldam

Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Bukarts šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Austrijas atklātajā čempionātā (IceHL). Tāpat ar gūtiem vārtiem atzīmējās arī aizsargs Artūrs Kulda.

Pateicoties Bukarta rezultatīvajam sniegumam, Klāgenfurtes ”Athletic Sports Club” mājās ar 5:2 (3:0, 1:0, 1:2) pieveica Vīnes ”Capitals”.

Latviešu uzbrucējs 18. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā un palīdzēja mājiniekiem tobrīd panākt 3:0. Savukārt 56. minūtē Bukarts, raidot ripu tukšā pretinieku cietoksnī, guva komandas piektos vārtus un nostiprināja ”Athletic Sports Club” pārsvaru – 5:1.

Bukartam šie bija pirmie punkti jaunā kluba rindās. Latvijas izlases uzbrucējs šovakar aizvadīja tikai otro maču Klāgenfurtes komandas sastāvā. Bukarts šoreiz izcēlās ar ļoti aktīvu sniegumu – viņš izdarīja desmit(!!!) metienus pa pretinieku vārtiem. Latviešu hokejists spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tāpat ar gūtiem vārtiem atzīmējās arī aizsargs Artūrs Kulda, kura rezultatīvais sniegums palīdzēja ”Villacher” savā laukumā ar 6:2 (0:0, 3:1, 3:1) sakaut Slovēnijas čempioni Ļubļanas ”Olimpija”.

Latvijas izlases aizsargs 46. minūtē guva komandas piektos vārtus un panāca 5:2. Kuldam šie bija otrie vārti sezonā. Pieredzējušais Latvijas hokejists šosezon 16 mačos ir sakrājis deviņus (2+7) punktus.

Kulda trīs reizes apdraudēja pretinieku vārtu drošību un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Autors: Rainers Rogs Avots: IceHL