Rezultatīvās Jaka un Zīles piespēles atnes “Verva” uzvaru

Čehijas Ekstralīgas komanda Litvinovas “Verva” ar 3:2 (0:1, 0:1, 3:0) apspēlēja Hradeckrāloves “Mountfield”.

“Verva” pārstāv trīs Latvijas izlases aizsargi Jānis Jaks, Ralfs Freibergs un Kristaps Zīle.

Jaks un Zīle izcēlās ar rezultatīvām piespēlēm. No sākuma Jaks asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā, taču pēc tam Zīle vairākumā palīdzēja “Verva” izcīnīt uzvaru.

Zīle nopelnīja četras soda minūtes, bloķēja divus metienus un pats veica trīs, uz ledus pavadot teju 20 minūtes. Freibergs sev atvēlētajās 18:27 minūtēs tika pie divu minūšu noraidījuma, bloķēja vienu metienu, veica spēka paņēmiemu un divus metienus pa pretinieku vārtiem. Tikmēr, Jaks 19:13 minūtēs trīsreiz apdraudēja pretinieku vārtus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja piecus (!) sāncenšu metienus.

Jaks sešās spēlēs atzīmējies ar divām rezultatīvām piespēlēm, Zīle ticis pie 4 (1+3) punktiem, taču Freibergs trīs mačos pie punktiem vēl nav ticis.