Razgals nerealizē pēcspēles metienu, latviešiem neveiksmīgs vakars Čehijā

Čehijas pēc spēka otrajā līgā laukumā šovakar devās četri Latvijas hokejisti. Nevienam no viņiem gan neizdevās tikt pie punktiem.

Uzbrucēja Daniela Bērziņa pārstāvētā “VHK Vsetin” mājās ar 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) pieveica Pardubices “Dynamo B”.

Bērziņš (četrās spēlēs 2+3) 16 minūtēs un deviņās sekundēs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, uzvarēja 14 no 21 (67%) iemetiena un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia”, spēlējot savā laukumā, papildlaikā ar 2:3 (0:0, 0:2, 2:0, 0:1) atzina Zlinas “Berani” pārākumu.

Kulda (septiņos mačos 1+4) laukumā pavadīja 20 minūtes un 55 sekundes, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, bloķējot vienu pretinieku metienu un laukumu atstājot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011”, spēlējot mājās, bullīšos ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) piekāpās Prerovas “Zubr”.

Razgals (septiņās spēlēs 1+4) 21 minūtes un 13 sekunžu laikā izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-1”. Latvijas uzbrucējam bija iespēja izpildīt pēcspēles metienu, taču viņam neizdevās pārspēt sāncenšu vārtsargu.

Savukārt aizsarga Patrika Ozola pārstāvētā Jihlavas “Dukla” izbraukumā ar 2:7 (0:2, 1:2, 1:3) kapitulēja Litomerices “Stadion”.

Ozols (septiņos mačos 0+3) nospēlētajās 16 minūtēs un 52 sekundēs bloķēja divus pretinieku metienus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz