SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Razgals: Kluba vadība man pateica, ka šobrīd viņiem vajadzīgi veseli spēlētāji

Latviešu uzbrucējs Frenks Razgals sarunā ar portālu ”Sportacentrs.com” pastāstījis par iemesliem, kāpēc pameta Slovākijas Ekstralīgas klubu Trenčīnas ”Dukla”, ko pārstāv Latvijas izlases aizsargs Patriks Ozols, un norādījis, ka šosezon, iespējams, vēl varētu atgriezties Slovākijā.

”Kāpēc vairs neesmu Slovākijas klubā? Nu, vispirms vēlos pateikt, ka noteikti nenotika tā, kā te daži portāli to pasniedza,” norādīja latviešu uzbrucējs. ”Bija tā, ka es guvu savainojumu, un klubam bija sarežģīta situācija. Viņi man tā arī konkrēti pateica, ka šobrīd viņiem vajadzīgi veseli spēlētāji, un tad vienojāmies, ka šķirsimies. Viņi mēģina glābt savu situāciju, bet es veseļošos un meklēšu citu klubu.”

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Razgals traumu guva 23. septembra mačā pret Mārtiņa Karsuma pārstāvēto “Liptovsky Mikulas”. Latviešu uzbrucējs ”Dukla” rindās aizvadīja trīs spēles, kurās izcēlās ar vienu vārtu guvumu. ”Kad man toreiz veica pārbaudes, teica, ka atgūšanās no savainojuma aizņems 3-6 nedēļas. Tagad trīs jau pagājušas, un aktīvi darbojos, trenējos Rīgā un ceru, ka drīz jau atkal būšu ierindā.”

Latviešu uzbrucējs neizslēdza iespēju, ka šosezon vēl varētu atgriezties Slovākijā. ”Leģionāru vietām vajadzētu viņiem būt pilnām, tagad tieši paņēma kanādiešu aizsargu. Bet varbūt izdosies atgriezties tajā pašā līgā, ja ne tieši “Dukla” komandā. Jo mērķis šosezon jau tieši bija spēlēt augstākā līmenī nekā iepriekšējā sezonā, kad biju Polijā, un turpināt kāpt uz augšu.”

Autors: Rainers Rogs Avots: Sportacentrs.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)