Razgals izkārto vārtus; Jansons apšauda pretinieku cietoksni (VIDEO)

Frenks Razgals, hokejazinas.com

Frenks Razgals | Foto: Lukáš Bajgar, Ostravas “Torax Poruba 2011”

Čehijas pēc spēka 2. līgā šovakar spēles aizvadīja vairāki Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0) uzveica Litomerices “Stadion”.

Latvijas uzbrucējs otrās trešdaļas vidū asistēja “Torax Poruba 2011” pirmajā vārtu guvumā. Razgals laukumā pavadīja 15 minūtes un 12 sekundes, izpildot četrus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Razgals šosezon piecās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Nākamo spēli “Torax Poruba 2011” aizvadīs 28. septembrī, plkst. 17:00 savā laukumā uzņemot Trebičas “SK Horacka Slavia”.

Aizsargu Patrika Ozola un Eduarda Hugo Jansona, kā arī uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Jihlavas “Dukla” mājās ar 1:5 (1:3, 0:1, 0:1) atzina Sokolovas “HC Banik” pārākumu.

Ozols desmit minūtēs un 41 sekundē bloķēja divus metienus un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Jansons nospēlēja 17 minūtes un 48 sekundes, septiņas reizes apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, bloķējot vienu metienu un pabeidzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Kulda 18 minūtēs un 58 sekundēs izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu metienu, uzvarēja astoņos no 15 (53,33%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Visi trīs Latvijas hokejisti šosezon izcēlušies ar identisku statistiku – četrās spēlēs 0+1.

“Dukla” nākamo maču aizvadīs 28. septembrī, plkst. 17:30 mājās tiekoties ar Homutovas “Pirati”.

Uzbrucēja Patrika Zabusova pārstāvētā Pršerovas “Zubr” savā laukumā ar 3:4 (1:1, 1:2, 1:1) piekāpās Kolīnas “Marimex”.

Zabusovs laukumā pavadīja 17 minūtes un 19 sekundes, četrreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs trīs spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles.

“Zubr” nākamo maču aizvadīs 28. septembrī, plkst. 18:00 izbraukumā tiekoties ar Sokolovas “HC Banik”.

Tikmēr uzbrucēja Kristera Zvaguļa pārstāvētā Prāgas “Slavia” mājās ar 5:2 (0:0, 2:1, 3:1) apspēlēja Homutovas “Pirati”.

Zvagulis 14 minūtēs un 34 sekundēs bloķēja divus metienus un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs četrās spēlēs atzīmējies ar trīs rezultatīvām piespēlēm.

Nākamo maču “Slavia” aizvadīs 28. septembrī, plkst. 18:00 viesojoties pie “HC Dynamo Pardubice B”.