Razgals iemet vairākumā, “Poruba” saglabā līderpozīciju

Čehijas pēc spēka 2. līgas (Chance Liga) spēlē Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” ar rezultātu 7:2 šovakar pārspēja “Znojmo” hokejistus.

Latviešu uzbrucēja Razgala pārstāvētā komanda, kas ir līgas līdervienība, spēli aizvadīja izbraukumā. Razgals aizvadītajā mačā spēlēja otrajā maiņā, gūstos vārtus skaitliskajā vairākumā. Uzbrucējs pirmajā periodā panāca neizšķirtu 1:1.

Uzbrucējs laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 13 minūtēm, kuru laikā izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības koeficnetu “-1”.

Tikmēr citā mačā uzbrucēja Daniela Bērziņa pārstāvētā “VHK Vsetin” izbraukumā tikās ar “HC Frydek-Mistek” un izcīnīja uzvaru ar 4:1.

Bērziņš spēlēja pirmajā uzbrucēju trijniekā, laukumā pavadot nedaudz vairāk par 15 minūtēm.

Vēl vienā spēlē Patrika Ozola Jihlavas “Dukla” savā laukumā tikās ar Pardubices B komandu un piedzīvoja zaudējumu ar 1:4.

Ozols spēlēja otrajā maiņā, pavodot laukumā nedaudz vairāk par 11 minūtēm. Aizsargs izdarīja trīs metienus pa vārtiem, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības koeficentu “-2”.

Spēli aizvadīja arī uzbrucēja Edgara Kuldas Prāgas “Slavia” , kas viesos zaudēja “Prostejov” komandai pagarinājumā ar 1:2.

Kulda laukumā pavadīja 15 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā veica divus metienus, kā arī trīs reizes bloķēja pretinieku metienus.