Razgals gūst vārtus pret E. Kuldas komandu, Bērziņš rezultatīvi piespēlē

Čehijas pēc spēka 2. līgas spēlē Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” apspēlēja Edgara Kuldas Prāgas “Slavia” ar rezultātu 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

Razgals 2. perioda 19. minūtē atzīmējās ar vārtu guvumu un panāca 3:1, uzstādot mača beigu rezultātu.

Razgals sešas (!!!) reizes apdraudēja pretinieku vārtus un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1” nospēlētajās 17:14 minūtēs. Taču Kulda nospēlētajās 21:29 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem, vienu metienu bloķēja un uzvarēja 10 no 25 iemetieniem, maču pabeidzot ar negatīvu lietderību “-2”.

Šosezon Razgals 14 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles. Kulda šosezon 16 spēlēs atzīmējies ar trīs vārtu guvumiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“Torax Poruba 2011” ar 41 punktu 17 cīņās atrodas pirmajā vietā līgā. Nākamais mačs Razgala komandai paredzēts 1. novembrī pret Daniela Bērziņa pārstāvēto “VHK Vsetin”.

“Slavia” 17 spēlēs sakrājusi 14 punktus un ieņem priekšpēdējo, 13. vietu līgā. Nākamā spēle Kuldas vienībai plānota 1. novembrī pret “HC Sokolov” klubu.

Citā spēlē Daniela Bērziņa pārstāvētā “VHK Vsetin” ar 2:1 (0:1, 2:0) apspēlēja Patrika Ozola Jihlavas “Dukla”.

Bērziņšrezultatīvi piespēlēja Vsetīnas komandas otrajos vārtos, kas tika gūti otrās trešdaļas 12. minūtē.

Sev atvēlētajās 18:55 minūtēs Bērziņš vienreiz meta pa vārtiem, sakrāja pozitīvu lietderību “+1” un uzvarēja 11 no 17 iemetieniem.

Ozols nospēlētajās 14 ar pusi minūtēs bloķēja vienu metienu un maču pabeidza ar “-1”.

Šosezon Latvijas uzbrucējs 13 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis četras piespēles. Savukārt, aizsarga Ozola kontā 17 mačos viens vārtu guvums un četras piespēles.

“VHK Vsetin” ar 37 punktiem 17 spēlēs ieņem 2. vietu, kamēr “Dukla” ierindojusies 6. vietā ar 29 punktiem 17 spēlēs.