Razgals asistē uzvaras vārtos, rezultatīvi arī Zabusovs un Jansons

Čehijas pēc spēka 2. līgā šovakar spēles aizvadīja vairāki Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” savā laukumā ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) apspēlēja Trebičas “SK Horacka Slavia”.

Razgals 35. minūtē asistēja “Torax Poruba 2011” uzvaras vārtos. Latvijas hokejists laukumā pavadīja 15 minūtes, piecas(!!!) reizes apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un iegūstot pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs sešās spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles.

Nākamo maču “Torax Poruba 2011” aizvadīs 1. oktobrī, plkst. 20:00 izbraukumā tiekoties ar uzbrucēja Patrika Zabusova pārstāvēto Pršerovas “Zubr”.

Aizsargu Patrika Ozola un Eduarda Hugo Jansona, kā arī uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Jihlavas “Dukla” mājās ar 5:2 (1:0, 2:1, 2:1) pārspēja Homutovas “Pirati”.

Jansons 23. minūtē izcēlās ar rezultatīvu piespēli “Dukla” otrajā vārtu guvumā. Aizsargs 18 minūtēs un 18 sekundēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, saņēma četras soda minūtes un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”.

Ozols nospēlēja 11 minūtes un 43 sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Tikmēr Kulda 19 minūtēs un 40 sekundēs veica divus metienus, uzvarēja astoņos no 20 (40%) iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-1”.

Jansons šosezon piecās spēlēs atdevis divas rezultatīvas piespēles, bet Ozols un Kulda piecos mačos atzīmējušies ar vienu (0+1) punktu.

“Dukla” nākamo maču aizvadīs 2. oktobrī, plkst. 18:30 savā laukumā uzņemot “HC Frydek–Mistek”.

Uzbrucēja Patrika Zabusova pārstāvētā Pršerovas “Zubr” viesos ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) atzina Sokolovas “HC Banik” pārākumu.

Zabusovs 45. minūtē asistēja “Zubr” vienīgajos vārtos. Latvijas hokejists uz ledus pavadīja vien astoņas minūtes un 57 sekundes, izdarot divus metienus un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs četrās spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles.

“Zubr” nākamo maču aizvadīs 1. oktobrī, plkst. 20:00 savā laukumā tiekoties ar uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvēto Ostravas “Torax Poruba 2011”.

Savukārt uzbrucēja Kristera Zvaguļa pārstāvētā Prāgas “Slavia”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 3:2 (0:1, 1:o, 1:1, 1:0) uzveica “HC Dynamo Pardubice B”.

Zvagulis 13 minūtēs un 48 sekundēs atzīmējās ar vienu metienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs piecās spēlēs izdarījis trīs rezultatīvas piespēles.

Nākamo maču “Slavia” aizvadīs 2. oktobrī, plkst. 19:00 savā laukumā uzņemot Sokolovas “HC Banik”.