Razgals apšauda pretinieku vārtus, Kuldam liels spēles laiks

Čehijas pēc spēka otrajā līgā (Chance Liga) šovakar laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Patrika Ozola pārstāvētā Jihlavas “Dukla” ar 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) uzveica HC “Sokolov”.

Ozols, spēlējot trešajā aizsargu pārī, nospēlētajās 14:43 minūtēs trīs reizes meta pa vārtiem, vienu metienu bloķēja un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Aizsargs 23 mačos guvis vienus vārtus un izdarījis sešas rezultatīvas piespēles.

“Dukla” ar 38 punktiem pēc 25 spēlēm ieņem 7. vietu. Nākamais mačs Ozola komandai paredzēts 29. novembrī pret Zlīnas “Berani”.

Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” komanda mājās ar rezultātu 4:5 (1:0, 0:3, 3:2) piekāpās Prostejovas “Jestrabi”.

Razgals nospēlētajās 16 minūtēs un 55 sekundēs veica piecus (!!!) metienus pa vārtiem, uzvarēja vienu no diviem iemetieniem un laukumu pameta ar negatīvu lietderību “-1”.

Uzbrucējs šosezon 23 mačos izcēlies ar astoņiem precīziem metieniem un deviņām piespēlēm.

“Torax Poruba 2011” ar 62 punktiem 25 cīņās atrodas pirmajā vietā līgā. Nākamo spēli Razgala komanda aizvadīs izbraukumā 29. novembrī pret “HC Frydek-Mistek”.

Savukārt, Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia” mājās ar 1:5 (0:0, 0:3, 1:2) piekāpās Trebičas “SK Horacka Slavia”.

Kulda uz ledus nospēlētajās gandrīz 20 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem, uzvarēja 10 no 22 iemetieniem un pabeidza maču ar lietderību “-1”.

Uzbrucējs “Slavia” kreklā 25 spēlēs guvis četrus vārtus un 11 reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

Prāgas komanda ierindojusies 12. vietā ar izcīnītiem 23 punktiem 25 mačos. Nākamo maču Kuldas vienība aizvadīs 29. novembrī viesos pret Kolīnas “Marimex”.

Visbeidzot, bez uzbrucēja Daniela Bērziņa spēlējošā “VHK Vsetin” mājās sagrāva Kolīnas “Marimex” ar 7:3 (3:2, 1:0, 3:1).

Bērziņš traumas dēļ izlaidis jau pēdējās sešas spēles. Uzbrucēja kontā 16 spēlēs astoņi punkti (3+5).

Nākamo spēli “VHK Vsetin” aizvadīs 29. novembrī pret Prostejovas “Jestrabi”.