Razgalam vārtu guvums uzvarā pār Ozola klubu

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas mačā Latvijas uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” komanda viesos ar rezultātu 6:2 (0:0, 4:1, 2:1) uzvarēja Patrika Ozola Jihlavas “Dukla” vienību.

Razgals šajā mačā 15 minūtēs un 39 sekundēs guva vārtus, piecas reizes meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Frenks Razgals Čehijas Ekstralīgā aizvadījis divas spēles, kurās punktus nav nopelnījis. Čehijas pēc spēka otrajā līgā uzbrucējs 45 spēlēs guvis 11 vārtus un atdevis 21 rezultatīvu piespēli.

“Torax Poruba” ar 107 punktiem 48 cīņās ieņem pirmo vietu līgā.

Tikmēr Ozols šajā spēlē 18 minūtēs un četrās sekundēs trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šajā sezonā aizsargs 45 cīņās nopelnījis divus vārtu guvumus un astoņas rezultatīvas piespēles. Piecās Čehijas Ekstralīgas spēlēs Ozols ar punktiem nav izcēlies.

“Dukla” ar 68 punktiem 48 mačos ierindojas sestajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Edgara Kuldas Prāgas “Slavia” klubs ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:0, 2:2) viesos pieveica Znojmo “Orli” komandu.

Kulda šajā mačā uz ledus pavadīja precīzi 19 minūtes, kurās izdarīja trīs metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 80% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon uzbrucējs 45 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 21 piespēli. Čehijas Ekstralīgā, kur šosezon Kulda aizvadījis vienu spēli, hokejists punktus nav guvis.

“Slavia” ar 59 punktiem 48 mačos atrodas 12. vietā līgā.