Razgalam uzvaras vārti un piespēle Slovākijā, rezultatīvs arī Buncis (VIDEO)

Latviešu uzbrucēji Frenks Razgals un Filips Buncis šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Slovākijas Ekstralīgā.

Razgala pārstāvētā ”Poprad” mājās ar 5:3 (1:1, 2:0, 2:2) apspēlēja aizsarga Roberta Mamčica pārstāvēto “Nove Zamky”.

Razgals trešā perioda ievadā, realizējot skaitlisko vairākumu, guva komandas uzvaras vārtus, tobrīd panākot uz tablo 4:1, bet 58. minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli vairākumā pēdējā ”Poprad” vārtu guvumā – 5:2.

Latviešu uzbrucējs divas reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Razgals šosezon 30 spēlēs ir nopelnījis 13 (7+6) punktus.

Arī Mamčics divas reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderību.

Tāpat ar rezultatīvu piespēli izcēlās arī uzbrucējs Filips Buncis, kura pārstāvētā ”Nitra”, spēlējot izbraukumā, pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 (0:0, 0:2, 2:0, 0:0, 0:1) piekāpās “Spisska Nova Ves”.

Latviešu uzbrucējs četras minūtes līdz pamatlaika beigām asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Nitra” izraut papildlaiku.

Buncis izdarīja vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja desmit no 19 (52,63%) iemetieniem, nopelnīja četras soda minūtes un maču pabeidza ar neitrālu lietderību.

Latvijas hokejists 42 mačos ticis pie 20 (8+12) punktiem.

Uzbrucēju Patrika Zabusova un Vitālija Pavlova pārstāvētā Mihalovčes ”Dukla”, spēlējot bez komandas jaunpienācēja Kristapa Bazēviča, mājās ar 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) apspēlēja “Zvolen”.

Zabusovs nopelnīja četras soda minūtes un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Pavlovs atzīmējās ar diviem metieniem un neitrālu lietderību.

Sauso zaudējumu piedzīvoja uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā ”Liptovsky Mikulas”, kas viesos ar 0:4 (0:2, 0:0, 0:2) atzina ”Kosice” pārākumu.

Karsums izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Trenčīnas ”Dukla”, spēlējot bez aizsarga Patrika Ozola, savā laukumā ar 3:1 (2:0, 1:0, 0:1) pārspēja “Banska Bystrica”.