Razgalam un Edgaram Kuldam rezultatīvs sniegums Čehijas otrajā līgā

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas mačā Latvijas uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” komanda mājās ar rezultātu 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja Zlīnas “Berani” vienību.

Razgals šajā mačā 16 minūtēs un 32 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Frenks Razgals Čehijas Ekstralīgā aizvadījis divas spēles, kurās punktus nav nopelnījis. Čehijas pēc spēka otrajā līgā uzbrucējs 38 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 20 rezultatīvas piespēles.

“Torax Poruba” ar 93 punktiem 40 cīņās ieņem pirmo vietu līgā.

Citā mačā Edgara Kuldas Prāgas “Slavia”  komanda ar rezultātu 5:1 (3:0, 1:0, 1:1) viesos pieveica Litomerices “Stadion” klubu.

Kulda šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtēs un 30 sekundes, kurās atdeva rezultatīvu piespēli, izdarīja divus metienus pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus, uzvarēja 33% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon uzbrucējs 37 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 18 piespēles. Čehijas Ekstralīgā, kur šosezon Kulda aizvadījis vienu spēli, hokejists punktus nav guvis.

“Slavia” ar 44 punktiem 40 mačos atrodas priekšpēdējā, 13. vietā līgā.

Citā mačā Patrika Ozola Jihlavas “Dukla” klubs izbraukumā ar rezultātu 6:3 (1:0, 1:1, 4:2) apspēlēja Znojmo “Orli” vienību.

Ozols šajā spēlē 16 minūtēs un 53 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā aizsargs 36 cīņās nopelnījis divus vārtu guvumus un astoņas rezultatīvas piespēles. Trīs Čehijas Ekstralīgas spēlēs Ozols ar punktiem nav izcēlies.

“Dukla” ar 59 punktiem 39 mačos ierindojas astotajā pozīcijā līgā.