Razgalam divi vārti Slovākijā (VIDEO)

Latviešu uzbrucējs Frenks Razgals piektdien izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem Slovākijas Ekstralīgā komandas uzvarā.

Pateicoties Razgala diviem precīzajiem metieniem, viņa pārstāvētā ”Poprad” mājās ar 4:2 (1:0, 1:2, 2:0) pieveica ”Kosice”.

Latviešu uzbrucējs 34. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva komandas otros vārtus un panāca 2:2, bet mača pēdējā minūtē ar metienu tukšos pretinieku vārtos uzstādīja mača gala rezultātu – 4:2.

Razgals izpildīja sešus(!!!) metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latviešu uzbrucējs šosezon Slovākijā 21 spēlē ir ticis pie septiņiem (6+1) punktiem.

Uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā ”Liptovsky Mikulas” izbraukumā ar minimālo 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) apspēlēja uzbrucēju Vitālija Pavlova un Patrika Zabusova pārstāvēto Mihalovčes ”Dukla”.

Karsums protokolā atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu. Arī Pavlovs laukumu pameta ar neitrālu lietderību. Savukārt Zabusovs nebija pieteikts šim mačam.

Aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā ”Nove Zamky” mājās ar 1:3 (0:2, 0:0, 1:1) atzina “Banska Bystrica” pārākumu.

Mamčics nopelnīja divas soda minūtes un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Savukārt ”Nitra”, spēlējot bez savainotā uzbrucēja Filipa Bunča, viesos ar 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) pārspēja ”Zvolen”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga