Razgalam divi punkti un “+3” uzvarētā mačā

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas mačos piedalījās četri Latvijas hokejisti.

Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” viesos ar rezultātu 5:2 (2:0, 1:1, 2:1) apspēlēja “HC Dynamo Pardubice B”.

Razgals atdeva divas rezultatīvas piespēles, trešajā periodā asistējot komandas ceturtajos un piektajos vārtos. Nospēlētajās 12:46 minūtēs uzbrucējs divreiz meta pa vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+3”.

Razgals Čehijas Ekstralīgā aizvadījis divas spēles, kurās punktus nav nopelnījis. Čehijas pēc spēka otrajā līgā uzbrucējs 31 spēlē guvis deviņus vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles.

“Torax Poruba” ar 84 punktu 34 cīņās ieņem pirmo vietu līgā.

Citā mačā Latvijas uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia” viesos ar 3:5 (2:0, 0:1, 1:4) piekāpās Patrika Ozola Jihlavas “Dukla”.

Kulda 13 minūtēs un deviņās sekundēs veica divus metienus pa vārtiem un uzvarēja deviņos no 16 iemetieniem.

Kuldam pārtrūka septiņu maču punktu sērija.

Šosezon uzbrucējs 34 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 15 piespēles. Vienā spēlē Čehijas Ekstralīgā Kulda punktus neguva.

Ozols uz ledus pavadītajās 15:34 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, divus metienus bloķēja, sakrājot pozitīvu lietderību “+3”.

Šajā sezonā aizsargs 31 cīņā nopelnījis divus vārtu guvumus un deviņas rezultatīvas piespēles. Trīs Čehijas Ekstralīgas spēlēs Ozols ar punktiem nav izcēlies.

“Dukla” ar 50 punktiem 33 mačos ierindojas astotajā pozīcijā līgā, bet “Slavia” ar 35 punktiem 34 mačos atrodas 13. vietā līgā.

Visbeidzot, Daniela Bērziņa “VHK Vsetin” komanda ar rezultātu 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) izbraukumā atzina “HC Sokolov” pārākumu.

Bērziņš uz ledus atradās 20 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja četros no 13 iemetieniem un sakrāja negatīvu lietderību “-3”.

Uzbrucējs šajā sezonā 23 cīņās izcēlies ar četriem vārtiem un piecām piespēlēm.

“VHK Vsetin” ar 66 punktiem 34 spēlēs ierindojas otrajā pozīcijā līgā.