Razgalam divi punkti Čehijā, rezultatīvs arī Ozols, E. Kuldam trešā spēle četrās dienās

Latviešu uzbrucējs Frenks Razgals šovakar atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Čehijas pēc spēka otrajā līgā.

Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” izbraukumā ar 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) apspēlēja Litomerices “Stadion”.

Latvijas hokejists piektajā minūtē asistēja “Torax Poruba 2011” uzvaras vārtos, bet 25. minūtē izcēlās ar rezultatīvu piespēli komandas trešajā vārtu guvumā.

Razgals izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs 17 spēlēs atzīmējies ar sešiem precīziem metieniem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Patrika Ozola pārstāvētā Jihlavas “Dukla” viesos ar 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) atzina Prostejovas “Jestrabi” pārākumu.

Latvijas aizsargs 59. minūtē asistēja komandas vienīgajos vārtos.

Ozols uz ledus pavadītajās 11 minūtēs un 11 sekundēs bloķēja vienu pretinieku metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 19 mačos guvis vienus vārtus un piecreiz rezultatīvi asistējis partneriem.

Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia”, spēlējot mājās, pēcspēles metienos ar 4:3 (1:2, 2:0, 0:1, 0:0, 1:0) uzveica Pardubices “Dynamo”.

Kulda 22 minūtēs un 25 sekundēs trīsreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, bloķēja četrus pretinieku metienus, uzvarēja vien piecos no 23 (21,73%) iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-2”. Latvijas uzbrucējam bija iespēja izpildīt vienu no pēcspēles metieniem, taču viņam neizdevās pārspēt sāncenšu vārtsargu.

Latvijas hokejists šovakar devās laukumā, neskatoties uz to, ka ir izīrēts Čehijas Ekstralīgas klubam “BK Mlada Boleslav”. ”Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka Kulda vakar debitēja “BK Mlada Boleslav” rindās. Uzbrucējs šovakar aizvadīja trešo spēli četru dienu laikā.

Kulda šosezon 19 mačos “Slavia” rindās guvis trīs vārtus un atdevis septiņas piespēles.

Savukārt Daniela Bērziņa pārstāvētā “VHK Vsetin” savā laukumā ar 5:1 (3:0, 1:0, 1:1) sakāva Prerovas “Zubr”.

Bērziņš laukumā pavadīja vien astoņas minūtes un 31 sekundi, uzvarot deviņos no 12 (75%) iemetieniem un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Centra uzbrucējs 16 spēlēs ticis pie astoņiem (3+5) punktiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz