Razgalam 5+20 noraidījums Slovākijas Play-off, Bunča klubam uzvara

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas astotdaļfināla pirmajā mačā Latvijas uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā “Nitra” komanda ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) viesos pārspēja Frenka Razgala “Poprad” vienību.

Buncis šajā mačā uz ledus pavadīja desmit minūtes un 30 sekundes, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja 9% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Buncim šajā regulārajā sezonā 45 spēlēs astoņi vārti un 12 piespēles.

Razgals šajā spēlē sešas minūtes un 43 sekundes, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja 5+20 noraidījumu par sitienu pretiniekam ar nūju un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Razgals šosezon 32 cīņās izcēlies ar sešiem vārtiem un septiņām piespēlēm.

Citā spēlē Vitālija PavlovaPatrika Zabusova un Kristapa Bazēviča Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) mājās uzvarēja Patrika Ozola Trenčīnas “Dukla” klubu.

Pavlovs, Zabusovs un Bazēvičs šajā mačā nepiedalījās.

Ozols šajā spēlē uz ledus atradās 17 minūtes un 16 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā Ozolam 34 cīņās divi vārtu guvumi un trīs piespēles.