Razgalam 1+1 uzvarā Čehijā, Ozola klubam uzvara latviešu derbijā

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas mačā Latvijas uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” komanda viesos ar rezultātu 5:1 (2:0, 1:0, 2:1) uzvarēja Pardubices “Dynamo B” vienību.

Razgals šajā mačā 17 minūtēs un 18 sekundēs guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli, trīsreiz meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon uzbrucējs astoņās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles, bet “Torax Poruba 2011” ar 19 punktiem astoņās cīņās atrodas pirmajā vietā līgā.

Citā mačā Patrika Ozola pārstāvētā Jihlavas “Dukla” vienība mājās ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) pārspēja Edgara Kuldas Prāgas “Slavia” klubu.

Ozols šajā spēlē 14 minūtēs un 47 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā aizsargs astoņās cīņās nopelnījis trīs rezultatīvas piespēles, bet “Dukla” ar 16 punktiem astoņos mačos ierindojas ceturtajā pozīcijā līgā.

Tikmēr Kulda 19 minūtēs un 59 sekundēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu raidījumu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon uzbrucējs astoņās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis četras piespēles, bet “Slavia” ar pieciem punktiem astoņos mačos atrodas 12. vietā līgā.

Visbeidzot, Daniela Bērziņa “VHK Vsetin” komanda ar rezultātu 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) viesos piedzīvoja zaudējumu “HC Sokolov” vienībai.

Bērziņš šajā mačā 18 minūtēs un 22 sekundēs vienreiz meta pa vārriem, nopelnīja četras soda minūtes, uzvarēja 56% iemetienu un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs šajā sezonā piecās cīņās izcēlies ar diviem vārtiem un trim piespēlēm, bet “VHK Vsetin” ar 17 punktuem astoņās spēlēs ierindojas trešajā pozīcijā līgā.