Razgala komandai uzvara Slovākijā, Karsumam liels spēles laiks zaudējumā

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas regulārās sezonas mačā Latvijas aizsarga Roberta Mamčica“Nove Zamky” komanda ar rezultātu 0:4 (1:0, 1:0, 1:0) viesos piekāpās “Kosice” vienībai.

Mamčics šajā spēlē uz ledus aizvadīja 19 minūtes un 32 sekundes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šajā sezonā 31 spēlē Mamčicam sešas rezultatīvas piespēles, bet “Nove Zamky” ar 68 punktiem 47 mačos ierindojas astotajā vietā Ekstralīgā.

Uzvaru izcīnīja Frenka Razgala “Poprad” komanda, kas ar rezultātu 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) mājās pārspēja “Spisska Nova Ves” vienību.

Razgals šajā spēlē uz laukuma atradās 11 minūtes un divas, izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Razgals 28 cīņās izcēlies ar sešiem vārtiem un sešām piespēlēm, bet “Poprad” ar 69 punktiem 47 spēlēs ierindojas sestajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Mārtiņa Karsuma “Liptovsky Mikulas” mājās ar rezultātu 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) piedzīvoja zaudējumu “Banska Bystrica” vienībai.

Karsums šodien nospēlēja 19 minūtes un 49 sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Šosezon Karsums 43 spēlēs guvis 17 vārtus un atdevis 15 piespēles, bet “Liptovsky Mikulas” ar 52 punktiem 47 mačos ierindojas pēdējā, 12. vietā līgā.

Visbeidzot, Filipa Bunča pārstāvētā “Nitra” komanda ar rezultātu 1:2 (1:0, 2:0, 1:2) viesos zaudēja “Presov” vienībai.

Buncis šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 47 sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta, uzvarēja 50% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Buncim šajā sezonā 43 spēlēs astoņi vārti un 12 piespēles, bet “Nitra” ar 58 punktiem 47 mačos atrodas desmitajā vietā Ekstralīgā.