Ravinskis pusfinālu iesāk ar gūtiem vārtiem, Ošenieka komandai “sausā” uzvara

Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) pirmajā Play-off pusfināla sērijas spēlē uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” mājās ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) apspēlēja “Kiekko-Espoo”.

Ravinskis trešā perioda ievadā dubultoja savas komandas pārsvaru – 2:0. Uzbrucējs 15 minūtēs un 33 sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja vienīgo iemetienu un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs regulārajā čempionātā 45 spēlēs guva 14 vārtus un izdarīja 16 rezultatīvas piespēles, bet sešos Play-off mačos guvis trīs vārtus.

Sērijas otrā spēle tiks aizvadīta 29. martā.

Citā mačā aizsarga Ernesta Ošenieka pārstāvētā Kokolas “Hermes” komanda viesos ar rezultātu 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) pārspēja Iisalmi “Peli-Karhut”.

Ošenieks nospēlētajās 20:02 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem.

Regulārajā sezonā aizsargs 48 spēlēs sakrāja desmit punktus (1+9), bet septiņos izslēgšanas mačos atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Ošenieka komandai otrā pusfināla spēle paredzēta 29. martā.