Ravinskis izdara piecus metienus un atdod rezultatīvu piespēli (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Mestis) regulārās sezonas spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Latvijas hokejistu Artūra KarašasRinalda Vutkēviča un Artūra Homjakova pārstāvētā Kajānu “Hokki” komanda izbraukumā ar 1:3 piekāpās aizsarga Artūra Andžāna pārstāvētajai Kokolas “Hermes”.

Karaša spēlēja trešajā maiņā un 15 minūtēs izdarīja sešus metienus, nopelnīja noraidījumu, kā arī lietderību “-2”.

Homjakovs arī spēlēja trešajā maiņā un 15 minūtēs izdarīja divus metienus un arī nopelnīja “-2”.

Vutkēvičs bija ceturtajā maiņā un nospēlēja septiņas minūtes.

Andžāns spēlēja otrajā maiņā un 24 minūtēs izdarīja četrus metienus.

Aizsarga Ernesta Ošenieka pārstāvētā Iisalmi “Peli-Karhut” savā laukumā ar 4:1 pārspēja Dāvida Livšica Rovaniemi “RoKi”.

Ošenieks bija pirmās maiņas aizsargs un palika bez punktiem. Aizsargs laukumā pavadīja 20 minūtes, kuru laikā nopelnīja lietderību “+2”. Livšics nebija pieteikts mačam.

Citā mačā Anrī Ravinska Imatras “Kettera” ar rezultātu 4:2 uzvarēja Keurū “KeuPa” hokejistus.

Ravinskis bija pirmās maiņas uzbrucējs un atdeva rezultatīvu piespēli. Viņš laukumā pavadīja 16 minūtes, kuru laikā izdarīja piecus metienus, kā arī nopelnīja “+2”.

Aizsarga Nika Feņenko pārstāvētā Helsinku “Jokerit” izbraukumā ar 1:2 zaudēja Turku “TuTo”.

Feņenko šajā spēlē bija pirmās maiņas aizsargs un laukumā pavadīja 21 minūti, kuru laikā izdarīja septiņus metienus, kā arī nopelnīja “-2”.