Ravinskis iemet Vītolam, “Keupa” otro spēli pēc kārtas nespēj gūt vārtus

Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) spēlē šovakar vārtsarga Ērika Vītola pārstāvētā Keurū “KeuPa”, spēlējot viesos, ar rezultātu 0:6 (0:1, 0:2, 0:3) kapitulēja uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētajai Imatras “Kettera”.

Ravinskis otrā perioda 2. minūtē pārspēja Vītolu, panākot 2:0. Nospēlētajās 14:57 minūtēs uzbrucējs divreiz meta pa vārtiem un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs 45 spēlēs guvis 14 vārtus un izdarījis 16 rezultatīvas piespēles.

Vītols sargāja “KeuPa” vārtus un atvairīja 23 no 29 metieniem (82,8%).

Šosezon vārtsargs 33 spēlēs ticis galā ar 90,3% metienu, ielaižot vidēji 3,32 ripas spēlē.

“KeuPa” ar 52 punktiem 48 mačos ierindojas 11. pozīcijā 13 komandu konkurencē, kamēr “Kettera” ar 98 punktiem 48 mačos ir līgas vicelīdere.

Ravinska “Kettera” kvalificējusies Play-off otrajai kārtai, taču Vītola “KeuPa” sezona noslēgusies.

Savukārt, Ernesta Ošenieka pārstāvētā Kokolas “Hermes” viesos ar 4:3 (0:0, 3:2, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Tamperes “KooKoo”.

Ošenieks uz ledus pavadītajās 16:38 minūtēs divreiz meta pa vārtiem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderību “+1”.

Aizsargs šosezon 48 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

“Hermes” ar 80 punktiem 48 mačos ieņem sesto vietu līgā un jau ir kvalificējusies Play-off ceturtdaļfināla kārtai, kurā spēkosies ar Helsinku “Jokerit”. Pirmais mačs paredzēts 14. martā.