Ravinskis iemet tukšos vārtos, “Kettera” finālā gūst graujošu uzvaru

Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) otrajā finālspēlē uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” mājās ar rezultātu 7:3 (3:0, 1:2, 3:1) sagrāva Iisalmi “Peli-Karhut”.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis 1-1.

Ravinskis izcēlās ar vārtu guvumu, desmit sekundes līdz spēles beigām ieraidot ripu tukšos vārtos. Viņš arī piespēlēja otrā perioda sākumā, palīdzot panākt 4:0.

Latvietis teju 15 minūtēs veica trīs metienus pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+3”.

Uzbrucējs regulārajā čempionātā 45 spēlēs guva 14 vārtus un izdarīja 16 rezultatīvas piespēles, bet 11 Play-off mačos guvis piecus vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlējis.

Jāpiebilst, ka Imatras vienība četras reizes pēdējo piecu gadu laikā iekļuvusi “Mestis” finālā, trīsreiz tajā triumfējot.