Ravinskis gūst vārtus, “Kettera” izcīna sauso uzvaru (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) regulārās sezonas mačā Latvijas uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” komanda viesos ar rezultātu 4:0 (0:0, 0:0, 4:0) pārspēja Vantas “Kiekko” vienību.

Ravinskis šajā spēlē 16 minūtēs un 21 sekundē guva vārtus, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Ar precīzo metienu hokejists izcēlās trešā perioda piektajā minūtē, vairākumā panākot rezultātu 2:0.

Šosezon Ravinskis 13 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

“Kettera” komanda šosezon 13 mačos nopelnījusi 25 punktus un ierindojas otrajā vietā līgā. Ravinska klubs izcīnījis uzvaru pēdējos septiņos no astoņiem mačiem.

Nākamo maču Imatras vienība aizvadīs 27. oktobrī viesos plkst. 17:00 pret Forsas “Palloseura”.