Ravinskis gūst vārtus, “Kettera” iesāk finālu ar minimālu zaudējumu (VIDEO)

Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) pirmajā finālspēlē uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” viesos ar rezultātu 4:5 (1:0, 1:1, 2:3, 0:1) papildlaikā piekāpās “Kiekko-Espoo”.

Ravinskis pirmajā periodā izcēlās ar vārtu guvumu, kad astotajā minūtē atklāja mača rezultātu.

Latvietis uz ledus pavadītajās 23 minūtēs un trīs sekundēs izpildīja deviņus (!!!) metienus pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un noslēdza maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs regulārajā čempionātā 45 spēlēs guva 14 vārtus un izdarīja 16 rezultatīvas piespēles, bet desmit Play-off mačos guvis četrus vārtus un vienreiz rezultatīvi piespēlējis.

Jāpiebilst, ka Imatras vienība četras reizes pēdējo piecu gadu laikā iekļuvusi “Mestis” finālā, trīsreiz tajā triumfējot.