Ravinskis bez punktiem graujošā uzvarā, Ošeniekam otrais zaudējums 24 stundās

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) regulārās sezonas spēlē Latvijas aizsarga Ernesta Ošenieka pārstāvētā Kokolas “Hermes” viesos ar rezultātu 2:5 (0:1, 2:2, 0:2) piekāpās Espo “Kiekko”.

Ošenieks uz laukuma pavadītajās 20 minūtēs un septiņās sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, kā arī iekrāja negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

“Hermes” šī bija otrā spēle divās dienās. Vakar komanda papildlaikā zaudēja Helsinku “Jokerit”.

Šosezon Ošenieks 33 cīņās izcēlies ar vienu precīzu metienu un trim rezultatīvām piespēlēm.

“Hermes” vienība ar 48 punktiem 33 spēlēs ierindojas sestajā vietā līgā. Nākamo maču Ošenieka vienība aizvadīs 19. janvārī pret Turku “TuTo”.

Citā mačā Latvijas uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” komanda mājās ar rezultātu 9:0 (2:0, 2:0, 5:0) sagrāva Kajānu “Hokki”.

Ravinskis nospēlētajās 16:30 minūtēs veica piecus metienus pa vārtiem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderību “+1”.

“Kettera” komanda šosezon 36 mačos nopelnījusi 74 punktus un ierindojas pirmajā vietā līgā. Ravinska klubs izcīnījis uzvaru pēdējos astoņos mačos pēc kārtas.

Imatras vienībai nākamā spēle paredzēta 19. janvārī pret Espo “Kiekko”.